Blonde Booster – чудова знахідка для колориста

12.04.2021

Освітлення – один із наймодніших трендів у сучасному перукарському мистецтві. Проте інколи отримати омріяний тон буває складно – і тоді справжнім порятунком стають спеціальні засоби з ексклюзивною формулою. Наша стаття розповість вам про такий продукт!

Принцип та особливості дії

Блонд Бустер (від англійського слова «підсилювач») функціонує як провідник активних інгредієнтів, дозволяючи їм глибше проникати у структуру волосини. Тому ефект від пігменту виявиться більш вираженим і збережеться надовго. Окрім того, суміш нейтралізує небажані відтінки (жовті та помаранчеві) і допомагає створювати власні креативні кольорові варіації – попелясті, рожеві, неонові. На додачу, вона не містить агресивних хімічних речовин та м’яко дбає про шевелюру, роблячи її доглянутою, сяючою і шовковистою.

Як користуватися засобом?

Вам знадобиться:

  • звичайна суміш для освітлення (залежно від особистих смаків ви можете обрати масло, крем-вершки, вибілювальну пудру – продукт гарно поєднується будь з чим);
  • окислювач (у кількості, достатній для реакції з попереднім компонентом – добавки до уваги не беруться);
  • барвник (за необхідності);
  • Blonde Booster у дозуванні, розрахованому згідно із таблицею на упакуванні. Утім, його можна змінювати відповідно до стану пасем – скажімо, варто збільшити порцію, щоб уникнути фіолетового пурпурного або усунути червоний.

Термін витримки на локонах – такий самий, як і у разі застосування простого освітлювача. Не забувайте про регулярні огляди-перевірки в ході обробки, щоб вчасно помітити важливі нюанси.

Коли процес завершиться, вимийте голову шампунем після фарбування – він видалить залишки препаратів, наситить волосся вологою та корисними мікроелементами, готуючи його до подальших процедур.

Унікальний бренд Rstyle – якісні, результативні та безпечні рішення для усіх викликів, з якими зіштовхується майстер-стиліст!

Cart is empty