Новини

12.04.2021

Blonde Booster – чудова знахідка для колориста

Освітлення – один із наймодніших трендів у сучасному перукарському мистецтві. Проте інколи отримати омріяний тон буває складно – і тоді справжнім порятунком стають спеціальні засоби з ексклюзивною формулою. Наша стаття розповість вам про такий продукт!

08.04.2021

Лаки для волосся: як обрати правильно?

Коса чи тугий пучок, вишукана завивка або навмисне недбалі хвилі… Зачіска може бути будь-якою, проте завжди хочеться, щоб вона прикрашала вас якомога довше, не втрачаючи форми й свіжості. І наша стаття розповість вам, як цього досягти!

05.04.2021

Онлайн-вебінар 26.04 «Використання мусів в складних салоних техніках»

Фарбування мусами стає все популярнішим серед стилістів. Воно й не дивно, адже це легка, зручна процедура, що дозволяє проявити фантазію і задовольнити всі запити клієнта. А тепер ви можете дізнатися таємні прийоми і тонкощі техніки від Ірини Раєвської - одного з провідних фахівців в колористиці, майстра міжнародного класу, чемпіона світу з перукарського мистецтва OMC HAIRWORLD!

29.03.2021

Онлайн вебінар 12.04 «Мусові фарбування. Салонні техніки»

Бренд RStyle виступає не просто дистриб'ютором мусів і бустерів. Ми переосмислили готовий досвід світових колористів і розробили свої унікальні формули для мусового фарбування за доступними цінами! Муси RStyle створюють неймовірний колір, живлять і зволожують волосся, захищають від ультрафіолету та інших подразників.

11.02.2021

Онлайн-вебінар 01.03 «Мусове фарбування з використанням блонд бустера»

Дата: 1 березня

Мусове фарбування - головний тренд 2021 року. Світові салони активно використовують це техніку для селебріті і топ-блогерів. Саме технологія з використаннями мусів дозволяє отримати лакшері-відтінки і ефект "струмуючого" волосся.

11.02.2021

Онлайн вебінар 15.02 “Неонові відтінки. Репігментація кольоровими мусами”

Унікальна мусова техніка від Чемпіона світу Ірини Раєвської

Дата: 15 лютого

Таймінг: 12: 00-18: 00

Кошик порожній